BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

o aš vis grįžtu čia

Parašė neformate | 2014-03-30 20:43

Užėjo pas mane į mintis keistas pyktis. Toks drebuliukas, gilus kvėpavimas ir netolygūs, bet reikšmingi, atsidūsimai valgant šokoladinius ledus.

Nežinau kas yra.

Ištryniau daugiau nei šimtą žodžių… Pamaniau, kad tai nesąmonė.

Nes viskas iš dalies ir yra nesąmonė.

Mes žmonės priimam sprendimus, o vėliau graužiam save užuot džiaugiasi.

Pykstu. Pykstu, kad turėjau rinktis. Pykstu, kad negaliu būt laiminga pasirinkus.

Pykstu, kad negaliu parašyt Tau ir pasakyt, kad po velnių pasiilgau.

Pykstu, kad net oh. Esu visiškai totaliai šimtaprocentinė beprotė.

Nes viskas gerai, o aš ieškau priekabių. Man tereikia laiko.

Ir viskas bus gerai.

Bam.

Pew.

Arrivederci.

Neformatė.

Rodyk draugams

Laiškai, kurie nenukeliaus iki pašto dėžutės ir nepasieks adresatų

Parašė neformate | 2014-03-04 19:31

Labas,

žinau pavargau. Pavargau aiškintis, pyktis, būt tokia, kokia tu nori, jog būčiau. Tu mano geriausia draugė. Ta, su kuria naktį dieną bendrauju, ta, kuri žino ką reiškia visi mano pasakymai. Tačiau aš nepasikeisiu, kad ir kokia brangi man būtum. Nenustosiu reikšmint kiekvienos smulkmenos. Žinau, kad galėčiau, bet negaliu. Tokia esu. Atsiprašau tiesiog. Ne dėl to, kokia esu, bet dėl to, kokia nebuvau, bet turėjau. Tačiau nežinau ar prisiminsiu, kokia turėčiau būti. Tiek.

Sveikas,

Aš nesuprantu tavęs. Sakei, jog išliksim tokie, kokie buvom. Jog esu svarbi tau. Tai kokio velnio elgiesi taip, kaip dabar? Kokio velnio viską pamiršai. Suprantu, kad aš padariau tam pradžią, tačiau tu elgeisi taip, kaip nereikėjo. Juk tu žinai, kad aš nebeviena. Tu leidai man tokiai nebūt. Aš klausiau. Tu leidai man taip padaryt. Ir meluočiau, jei sakyčiau, jog nei truputi netroškau, jog būtum pasakęs rinkis mane ir būk su manim. Tačiau tu to nesakei. Aš tiesiog noriu normalaus labas. Aš noriu, jog nedarytum tokios įtakos mano nuotaikoms. Prašau.

Sveika,

nežinau kas vyksta, bet man taip dzin ant tavęs. Nesuprantu kokia teisę turi elgtis su žmonėmis taip. Ir neieškosiu priežasčių. Pavargau nuo tavęs. Dar negaliu klaust kas negerai. Dar neturiu jėgų tam. Nors sakiau kažkada, jog nepasiduosiu dėl mūsų. Negaliu prisiruošt grįžt į praeitį ir kankintis.

Labas,

žinai. Ačiū. Ačiū, kad esi. Ačiū, kad lauki. Kad niekada nepalieki. Aš atsiprašau. Atsiprašau, kad dvejoju, kad kartais neparodau, kokia esu laiminga, kad turiu tave. Atsiprašau, kad kartais noriu pasiduot. Atsiprašau už viską.

Žinot aš tiesiog pavargau. Leiskit man gulėt ir mirti. Nekreipkit dėmesio, nors truputi. Ir viskas bus gerai. Juk pavasaris. Visada būna viskas gerai. Galiausiai.

Arrivederci.

Neformatė.

Rodyk draugams

ir aš nežinau ko klausyti - širdies ar proto. o jei jų neturiu? tik aš į šį klausimą atsakyt galiu.

Parašė neformate | 2014-03-02 16:16

Tiek daug visko vyksta, vyks pas mane. Net keista, kai atsisuku  atgal ir peržvelgiu kokia buvau. Vienu atveju likau tokia pati - kalbu neaiškiai, su daugybe klaustuku ir be užuolankų negaliu. Tačiau žiūrint iš kitos pusės taip be proto pasikeičiau, jog net stebiuosi.

Niekada, patikėkit niekada, nemaniau, jog turėsiu rinktis. Iš dviejų žmonių. Kad turėsiu kažkam sakyt sudie. Patikėkit niekad nemaniau, jog būsiu tokia akla ir nesuprasiu, jog kažkam patinku. Kad nesuhiperbolizuosiu tų paprastų juokų, komplimentų ir priimsiu viską, kaip tiesiog. O pasirodo reikėjo hiperbolizuot. Taip neskaudėtų dabar.

Ir keista. Juk džiaugtis turėčiau. Turiu tai, ko norėjau. Žinau, kad tas žmogus padarys dėl manęs viską, kad esu ne viena, kad viskas bus gerai.

Tai kodėl tas debesėlis neduoda ramybės. Kodėl norisi pabėgt ir viską palikt. Aš žinau, jog blogai, kad išviso svarsčiau. Vadinasi dvejojau. Vadinasi kažkas yra.

Ir nekenčiu. Nekenčiu nekenčiu. Nes negirdžiu džiaugsmo iš brangių žmonių. Aš priėmiau sprendimą. Leiskit man būt laimingai.

Nors jis laimės man nelinki. Aš žinau. O aš tiesiog noriu, kad jis būtų laimingas.

If you love two people at the same time, choose the second one. Because if you really loved the first one, you wouldn’t fallen for the second. - J.Depp

Ar tiesa? Kaip žinot ar myli? Kaip žinot ką daryt?

Tiesiog. Viskas bus gerai. Galiausiai. Visiems.

Arrivederci.

Neformatė. Su pavasariu visus!

Rodyk draugams