Mes esam patys paprasčiausi žmonės. Visi sakom, kad mes esam kitokie, o iš tiesų esam vienodi. Nes vienas plius vienas visad bus du. Net jei du kart du bus penki.

Ir grįžtu čia turbūt jau tik dėl savęs. Gal kadaise rašydavau, nes laukdavau, jog kažkas perskaitys, pasakys, jog jaučiasi taip pat kaip aš, kad rado kažką. O dabar… dabar turbūt viskas kitaip. Rašau, nes reikia man. Nes jei neparašysiu galiu sprogti, kaip kiaušinis mikrobangėje. Net jei visur nupieštas ryškus paveikslėlis, jog negalima kiaušinio dėti į šaldytuvą.

Tad aš kaip tas kiaušinis. Kartą per mėnesį, ar per du, mėginsiu patekt į mikrobangę, net jei žinau, kad sprogsiu. Tačiau dar nesprogau. Kadangi mūsų, paprastų kiaušinių niekas į mikrobangę neįleidžia. Gal ir gerai? Juk kartais norim per daug keistų dalykų.

Visada visada klausausi kitų istorijų, kai pati jaučiuosi švelniai tariant nekaip. Kad išgirsčiau, jog kažkam yra blogiau. Keistas įprotis, nes visad sakau, jog mūsų bėdos mums visad yra pačios didžiausios. Ir dar dėl to, kad kol kas patenku tarp žmonių, kuriems sekasi ir kuriem stipriai tariant sekasi kaip. Tad matyt reiktų atsisakyti šio įpročio.

Kalbant apie keistus dalykus, aš verkiu dabar. Dėl gyvenimo, dėl žmonių. Ir turbūt keisčiausia, jog šiandiena nieko nenutiko. Turbūt keisti kai kurie žmonės. Laikosi įsikibę praeities ir šniurkščioja dėl dalykų, kurių nepakeisi. Ir kuriems ašaros nepadės. Tačiau turbūt aš verkiu dėl savęs. Šiandien tik dėl savęs. Pravalyt akis reikia, kaip pasakytų viena mano teta. O dėdė sakytų - mažiau į tualetą lakstyt reiks…

Norėčiau išvažiuoti į pietus. Nors Lietuvoje žiemos dar beveik nebuvo - sušąlau. O gal vėl prabudo tas troškimas bėgti? Tiesiai, kur akys mato.

Bet juk taip nemoku. Nemoku paleist, nemoku pamiršt ir nustot stengtis dėl tų, kurie to neįvertina.

Likimas ar atistiktinumas Tave sutikt tris kartus per dieną? Net jei visada sakydavau: niekada o niekada… Ir net tada, jei tai buvo pernai.

neformatė. neseksualiai užkimus.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „black and white photography bath“

Patiko (10)

Rodyk draugams